Всім привіт.
шліфанув цпг, на період обкатки вирішив лити xado 2t fc синтетику. Покатав тохи і замітив що свічки в чорному мокрому нагарі, та ще з погано закріпленого правого коліна капає чорна жижа схожа на преробку, але густа як масло.
Боюсь, що масло підробка, пише що виготовлено в голандії.
Я так зрозумів що та жижа, це побічний продукт притирки цпг. Цпг не сильно гріється, напевно як зазвичай в яві після обкатки.
Розточено так, що між гільзою і поршнем ледь туго пролазив щуп 5 соток. Кільця поставив польські з хромованою робочою поверхнею.
масло даю 35гр на літр бензи.
поділіться думками
ота жижа, це нормальне явище при обкатці?
Обкатка цпг
- USS
- Старая гвардия
- Повідомлень: 1877
- З нами з: 24 вересня 2013, 13:19
- Мотоцикл: JAWA350-638-5. ИЖ-Ю-2
- Звідки: Полтавская обл.
- Дякував (ла): 0
- Подякували: 0
- Контактна інформація:
Re: Обкатка цпг
Привіт. Жижа при 35гр на літр -то нормально. 35гр -не нормально, трохи забагато. Особисто я використовую 2т оливу для бензопил хускварнаНР або LS 20гр на літр цілком достатньо і при обкатці і в подальшій експлуатації. Олива хадо не вельми файна, стверджую бо маю досвід 5 років роботи з бензопилами, з іншими двутактниками- ще більше.
_____Dirty Deeds Done Dirt Cheap_____
Хто зараз онлайн
Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів