Пошук дав 235 результатів

Повернутися до листу подяк

USS
11 травня 2019, 17:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Аналоги электрооборудования Ява 12в.

Поміряти фази генератора, я не можу, мультиметр сходить з розуму Розказую ще раз- забий на той мультибрехун. Береш звичайну лампочку 12в 21вт, наприклад, заводиш таратайку і почергово штрикаєш одним проводом приєднаним до лампочки на виводи фаз з генератора, незабудь інший провід прикріпити на масу...
USS
14 травня 2019, 00:29
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблема с 3 и 4 передачей.

А какие запчасти нужны для замены вилочки? А то в сервисе говорят что 50$ запчасти и 500грн работа Насамперед потрібно розібрати мотір і бути готовим до того, що при "вскритії" буде виявлено ще інші несправності,крім вилочки, на ніч не буду описувати, що буває у таких випадках, бо погано ...
USS
03 липня 2019, 20:28
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Помогите с диагнозом 634 Ява

Заводится только при снятых коленях. Знімай поршневу та віддавай на проточку, впевнений через ремонт поршні брати знадобиться. Через те, що поршень у циліндрі бовтається, як га..но у ополонці, плюс нові кільця не прилягають всім радіусом до циліндра воно не перекриває впускне вікно та викидає суміш...
USS
06 липня 2019, 12:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: не включается 4 скорость

Не хочется просто проделывать огромный фронт бесполезной работы
0509029172- перезвониш обговоримо.
USS
13 липня 2019, 13:56
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Пепелац aleks1978

прикол в тому
Коли запхнеш камеру у покришку, надіту на обід, заправляєш сосок у отвір потім підкачуєш камеру, разів зо три насосом, не багато, тільки щоб вона розправилася усередині тоді бортуєш шину. У такому випадку камера не буде потрапляти під лопатку і не продавиться.
USS
27 липня 2019, 01:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Пепелац aleks1978

ось ця зараза в якій я поплавок не можу відрегулювати :uzhos: Ілюмінатор канєха лютий вмонтовано! :sotona: Якщо поплавок з китайських ремкомплектів то зверни увагу чи на зачіпається він часом об корпус карба. Був випадок, переливає гад нічого неможливо зробити, а потім додивився, що поплавок упирає...
USS
01 серпня 2019, 22:35
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Jawa 634-7, 638-1-03

який має бути діаметр кульки між штоками зчеплення
5мм, кульку встановлюй обов'язково, напри у середину літолу і буде добре. У полуавтоматі там своя кулька, більшого діаметра.
USS
03 серпня 2019, 14:04
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Jawa 634-7, 638-1-03

скільки користуюся явою,жодного разу кульки між штоками не баів. Баів чи не баів, а життєва практика показує, що треба. Може у середовищі близькому до ідеального нового стану всіх деталей зчеплення і працює, але на практиці коли під пружини накидують шайбів, щоб при вигазовуванні не буксувало вбите...
USS
10 серпня 2019, 12:15
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Как сделать боковую подножку на старушку

Гарно вийшло, тіки з пружиною якось не туйво, за болт зачіпається.
USS
23 серпня 2019, 10:39
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Запитання по поршнях

Я считаю, что лучше брать конкретный поршень, измерить, нагреть, снова измерить, посмотреть на сколько стал в плюсе и уже от этого делать тепловой зазор на маслянную пленку Це така сама маячня, як з озимим соняшником. Все вже давно перевірено і проексперементовано. Купляй поршні якісні та віддавай ...
USS
30 серпня 2019, 12:26
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Питаня по підшипнику колінвала ?

Як він поведе себе на колінвалі ЯВА ? Міша, ти б його краще на кпп примастирив. Такий підшипник було ставили піпли, з надієй щоб менше люфтив, то він перший час аж пищав. Коли посадки на валу та у картері не роздовбані його ще більше стисне і в умовах кривошипа де мащення і так можна сказати умовне...
USS
05 вересня 2019, 21:37
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: JAWA, новинки, новости с завода

Инфа така, чисто позырять, поржать. :shothead: Поржати чи не поржати, а все ж щось ворушаться. В умовах західної конкуренції нелегко виробити продукт що матиме попит. Може згодом і вийде щось. Гарантовано можна реготати тільки з нашого народу, який робить такий вибір у житті, що вже і сумувати нема...
USS
23 вересня 2019, 23:24
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: динамо. или переделка минчаковского генератора под батарейное зажигание

вероятнее всего не смогли, мода другая была - слизывали все у баварцев (DKW. BMW) и японцев (ИЖ-ПС) :rules: Восход, вроде, сами слепили, но оно и видно :banghead: про Минск вообще ничего не знаю :danuvas: Нічого страшного, вчитися ніколи не пізно. Але для цього треба слухати старших товаришів,які з...
USS
25 вересня 2019, 14:43
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: динамо. или переделка минчаковского генератора под батарейное зажигание

USS, не говорите что мне делать, и я не скажу куда вам пойти. Ти почав розмову не для того, щоб щось там зрозуміти чи почути якусь пораду, а для підтвердження іншими своїх власних забаганок. Якщо ти такий молодець нащо ти тут розписуєш багато букав коли не бажаєш слухати інших? Багато зайвого часу?...
USS
30 вересня 2019, 05:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Geser. Моя машина. Jawa 350 638.

Мого технічного генію не вистачило придумати фіксацію боудена в наконечнику-регуляторі. Клей?
Нащо клей? Дротину взяв з авто, так і кронштейн робив би по типу, як на автокарбах, щоб затискався край кожуха хомутиком без всяких натяжних болтиків з отворами та гаєчок.
USS
23 жовтня 2019, 23:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Необычные вопросы по КПП

В корзині не підшипник а втулка. Єдиний двухрядний у 634 встановлений на вторинному валу зветься 3205.
USS
21 жовтня 2019, 19:23
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Необычные вопросы по КПП

От і мені це треба замінити. Як ходять? А ще пружини,в кулісі в валу,в зчепленні. Цеп ходовий і моторний. Всі сальники-підшіпники. Втулки. Короче роботи і витрат вистачає. Просто навіщо переплачувати за Чехію,якщо може бути альтернатива по якості,і за розумну ціну По тому що перевірено можу сказати...
USS
23 жовтня 2019, 01:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Необычные вопросы по КПП

Ну мені спец в Полтаві,сказав з заміною підшипників на кв, і цапф, заміною втулок ГВШ,десь близько 2500. А шестерні в мене в от такому стані,рідні ще. Як думаєте,міняти чи ні? "Спец" часом не Толік з олх? Фотограф з тебе нікудишній, коли шестерні мають кулачки, як на моєму фото то викидай...
USS
26 жовтня 2019, 23:11
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Масло в бензин

Что скажете за него? Пристойна олива за розумні гроші. Використовував на мотоциклах та тестував на бензоінструменті, зарекомендувало себе добре. після того як колись у мене після штільовського масла поршні у мотокосі прикипіли То взагалі не штилівське було, а відверта підробка. Есть аргументы что м...
USS
29 жовтня 2019, 02:09
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: снятие, постановка на учет

Ментовская база не всегда всё показывает.
То якщо ти не мент. Ментам, як своїм, показує :100: .
USS
09 листопада 2019, 11:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ява 634 помогите пожалуйста.

попробуй почисть систему выхлопа. То як мертвому припарки, колінвал здох, якщо розібрав то робити повністю весь двигун. Вопрос с этой 634 и максималкой открыт. Буду испытывать после ремонтов. Кто писал там за рекорды на яве и так далее, парни ну 105км/ч на яве крейсерская скорость. :[:]|||[:]: Ні, ...