Gemoroi CRF350 та інші корчі MilesTails-а

Раздел форума по советским мотоциклам Днепр, ИЖ, Минск, Урал и другим
Відповісти
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення MilesTails »

Не розібрався. Як поїду в село глянути на продувку треба і дізнаюсь
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення MilesTails »

Як то кажуть "Дурна голова руками покою не дає", ну і в мене так... думаю я щось занадто багато, але не про те що треба. Так як мені в місто на мотику ще пару років не виїхати. Це поки я на свій хліб не звалю... А в їж вкидувать кучу бабла щоб по селу покататись жалко. Я подумав може взяти ходовку від чизи і всунуть іж двіг. А то після останнього виїзду в ліс на вайпері зрозумів треба щось хоча б на 20лс з норм підвіскою кліренсом і злою гумою.
Аватар користувача
Oskar
рокер
Повідомлень: 372
З нами з: 06 січня 2010, 02:09
Мотоцикл: Jawa 350 + Kawasaki ZR400D Xanthus
Звідки: Корсунь-Шевченківський
Дякував (ла): 12 разів
Подякували: 5 разів
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення Oskar »

краще катайся на вайпері нах тобі той іж.
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення MilesTails »

Oskar писав:краще катайся на вайпері нах тобі той іж.
У вайпера тільки один плюс це його витрата пального. А так сцепа на пів автомат. Підвіска ні куди не годиться. На без дорі не вдержиш керма. Я за останній виїзд 3 рази навернувся. Ну і Офф топ. Серія покатушок на вайпері "Как Лох-кароч"
https://vk.com/yakovenko_sanya?w=wall18 ... 0302%2Fall
MAXDZ
Старая гвардия
Повідомлень: 2423
З нами з: 01 березня 2012, 22:23
Мотоцикл: ыыы
Звідки: ыыы
Дякував (ла): 10 разів
Подякували: 239 разів
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення MAXDZ »

Для грунтовок можно и ПС без документов взять, если найдешь недорого и уже его дорабатывать под твои требования, делать из него внедороный мотоцикл. Мощи там хватет, вес небольшой, над подвеской можно поработать. Или из минска тоже можно сделать хороший внедорожный мотоцикл.

Полистай темку, есть неплохие апараты за свои деньги, ездить по лесу и посадке сгодятся.
http://www.motocross.ua/forum/viewtopic.php?t=20992
onlinermm
мож че и выростит
Повідомлень: 53
З нами з: 07 березня 2013, 15:20
Мотоцикл: ИЖ-ПC,ЯВА 638-5, 2хДнепр-МТ11
Звідки: Львівська обл
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення onlinermm »

для лісу візьми собі такого мінська. http://www.motocross.ua/forum/viewtopic ... sc&start=0
він легенький, добре по лісі їде і жре мало
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення MilesTails »

Пс це тема) Але і так гараж завалений. ІЖ розібраний,вайпер,тяж в запчастинах. Хочу скласти з того що маю. Просто думав якщо візьму ходовку від ЧЗ то Іжевську продам до бісу. А ПС рука пилять не підніметься,Пс для мене святе особливо якщо "Іпонєц". Дякую, але така х*йня не треба... Зроблено аби як і за такі гроші і біля Ужгорода.... Мінск був знаю що легкий,їсть мало... Але якби мене все влаштовувало б я його не продавав би.
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення MilesTails »

Пс це тема) Але і так гараж завалений. ІЖ розібраний,вайпер,тяж в запчастинах. Хочу скласти з того що маю. Просто думав якщо візьму ходовку від ЧЗ то Іжевську продам до бісу. А ПС рука пилять не підніметься,Пс для мене святе особливо якщо "Іпонєц". Дякую, але така х*йня не треба... Зроблено аби як і за такі гроші і біля Ужгорода.... Мінск був знаю що легкий,їсть мало... Але якби мене все влаштовувало б я його не продавав би.
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення MilesTails »

Короче багато чого змінилось. Розчарувався я в собі,в батьках... Життя це суцільна пєчаль бєда... Виходиш з технікума а там стоїть Драгон 200,Зонг чи Вайпер 200 ендурка, і чоп. Батьки добили в край. Остання розмова про мот в місті закінчилась сваркою. Тепер не балакаєм. Вирішено робити все що їм не подобається. Тому продаю ходовку. Збираю гроші купую ЧЗ і буду ваять.
Аватар користувача
Человек
Рокер по кафе рейсер
Повідомлень: 2380
З нами з: 25 травня 2009, 09:49
Мотоцикл: Jawa-250, RF-400rt
Звідки: Київ
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення Человек »

MilesTails писав:Короче багато чого змінилось. Розчарувався я в собі,в батьках...
Действия родителей нормальные, так и должно быть, пройдет немного времени и ты поймешь что они правы.
На мотоцикл тебе никто не даст денег, нужно только самому их заработать, так было у большинства здесь на форуме, при чем по мере накопления суммы встанет вопрос что выбрать авто или мото и этот вопрос тоже будет нелегким, выберешь что больше по душе. Выбрать авто - это тоже нормально.
MilesTails писав:Життя це суцільна пєчаль бєда... Виходиш з технікума а там стоїть Драгон 200,Зонг чи Вайпер 200 ендурка, і чоп.
Не, жизнь прекрасна, просто сейчас уже почти не сезон, немного грустно :) Пройдет, скоро весна!
MilesTails писав:Батьки добили в край. Остання розмова про мот в місті закінчилась сваркою. Тепер не балакаєм. Вирішено робити все що їм не подобається.
Я так понимаю решение не разговаривать оно одностороннее, только с твоей стороны ?
Перестань, удиви их чем нибудь хорошим, расскажи родителям что в целях безопасности ты планируешь сначала экипироваться (кроссовые шлем перчатки, черепаха, боты), потом купить зубатую резину на viper и катать по бездорожью там где отсутствуют машины и в случае падения земля немного мягче чем асфальт.
Подбери себе подходящую экипировку оцени ее стоимость, сообщи родителям что общая стоимость экипировки такая то и ты планируешь ее насобирать вот с таких то денег за такой срок. При таком подходе они увидят что ты настроен серьезно и думаешь о безопасности, возможно ближе к началу сезона помогут тебе деньгами, с пробегом у тебя появятся навыки и можно будет уже экипированным и с навыками выезжать в город.
Вобщем начни с того что советовалось в начале ветки: http://roker.kiev.ua/forum/viewtopic.php?p=81301#p81301
Напомни, права с категорией А у тебя есть ? Если нет то когда будут, до мая успеешь ?
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення MilesTails »

Человек писав:
MilesTails писав:Короче багато чого змінилось. Розчарувався я в собі,в батьках...
Действия родителей нормальные, так и должно быть, пройдет немного времени и ты поймешь что они правы.
На мотоцикл тебе никто не даст денег, нужно только самому их заработать, так было у большинства здесь на форуме, при чем по мере накопления суммы встанет вопрос что выбрать авто или мото и этот вопрос тоже будет нелегким, выберешь что больше по душе. Выбрать авто - это тоже нормально.
MilesTails писав:Життя це суцільна пєчаль бєда... Виходиш з технікума а там стоїть Драгон 200,Зонг чи Вайпер 200 ендурка, і чоп.
Не, жизнь прекрасна, просто сейчас уже почти не сезон, немного грустно :) Пройдет, скоро весна!
MilesTails писав:Батьки добили в край. Остання розмова про мот в місті закінчилась сваркою. Тепер не балакаєм. Вирішено робити все що їм не подобається.
Я так понимаю решение не разговаривать оно одностороннее, только с твоей стороны ?
Перестань, удиви их чем нибудь хорошим, расскажи родителям что в целях безопасности ты планируешь сначала экипироваться (кроссовые шлем перчатки, черепаха, боты), потом купить зубатую резину на viper и катать по бездорожью там где отсутствуют машины и в случае падения земля немного мягче чем асфальт.
Подбери себе подходящую экипировку оцени ее стоимость, сообщи родителям что общая стоимость экипировки такая то и ты планируешь ее насобирать вот с таких то денег за такой срок. При таком подходе они увидят что ты настроен серьезно и думаешь о безопасности, возможно ближе к началу сезона помогут тебе деньгами, с пробегом у тебя появятся навыки и можно будет уже экипированным и с навыками выезжать в город.
Вобщем начни с того что советовалось в начале ветки: http://roker.kiev.ua/forum/viewtopic.php?p=81301#p81301
Напомни, права с категорией А у тебя есть ? Если нет то когда будут, до мая успеешь ?
Так я у их денег и не прошу. Не прошу что бы купили, подарили и т.д. Машина это хорошо. Я так думаю что сначала машина появится, а потом уже лет так там к 25 мот. Пока живу у предков на шее приходится придерживаться их правил. Так а весной их еще больше.Обидно когда твой одногодка ездит, а у тебя есть мот и ты не ездишь. Та им на экип пох. Как они говорят "вот ты на экип хороший минимум 1000$ потратишь, а за эти деньги можно купить тот же запорожец и там экип не нужен". Да решение одностороннее. У них всё обьясняется тем что вот по телику говорят.... они ж летают,(батя дальнобойщик) я же не один год езжу,между машин ездят,их из автомобилистов мало кто за людей считает. На вайпере и так резина злая, и ендурю на нем. Но то не то слаб и ходовка ,говорил уже. Прав нету ни каких. В сентябре следующего года сдаю на б,ц так как автошкола закончена. а потом через пару недель 100% открою А. буду делать в это время более ли мение эндурку,набираться опыта и е*ошить по лесам.
Аватар користувача
Человек
Рокер по кафе рейсер
Повідомлень: 2380
З нами з: 25 травня 2009, 09:49
Мотоцикл: Jawa-250, RF-400rt
Звідки: Київ
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 17 разів
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення Человек »

MilesTails писав:Как они говорят "вот ты на экип хороший минимум 1000$ потратишь, а за эти деньги можно купить тот же запорожец и там экип не нужен". Да решение одностороннее. У них всё обьясняется тем что вот по телику говорят.... они ж летают,(батя дальнобойщик) ....
Прав нету ни каких. В сентябре следующего года сдаю на б,ц так как автошкола закончена.
Судя с твоих слов им не пох на экипировку, они просто считают за эти деньги можно купить что то внешне похожее на машину.
Итого кое в чем родители правы, в том что мотоциклисты летают и в том что без прав нельзя соваться на дороги общего пользования.
Учитывая что прав пока нет, сам бог велел сейчас копить деньги на экипировку, потихоньку ее покупать, аккуратно ездить по бездорожью и как можно лучше учиться в автошколе, что бы знания закрепились и остались надолго.

Если начнешь покупать ЧЗ и что то с ним делать, тратить деньги на его запчасти - то не хватит денег на качественный экип, я бы выбрал все таки экип.
Аватар користувача
Gayka
уважаемый
Повідомлень: 548
З нами з: 25 травня 2009, 15:14
Мотоцикл: zongshen gs 200=>suzuki djebel 200
Звідки: Kiev
Дякував (ла): 19 разів
Подякували: 233 рази
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення Gayka »

Обидно когда твой одногодка ездит, а у тебя есть мот и ты не ездишь
А что тебе мешает ездить? На мотоцикл уже права можно получить, с 16 лет же выдают, начинай где-то подрабатывать, к весне уже можно минимум экипа купить, и катать.
Цель есть - теперь решать пути достижения, причем своими силами.
Если тебе грустно или ты не находишь себя, езжай в горы. Если ты устал и не хочешь никого видеть, езжай в горы. Если ты счастлив и у тебя много энергии, тогда тоже езжай в горы. Горы всё складывают по своим местам. (c) Паулюс Альбертавичюс
Аватар користувача
Avior
Гаджет-мэн
Повідомлень: 3168
З нами з: 25 травня 2009, 10:56
Мотоцикл: Минск => ИЖ Ю4 => Jawa 634 = > Java 638 => Jawa 638 Люкс => Kawasaki KLR 650 c => Yamaha WR250X\R
Звідки: Киев, с. Ясногородка
Дякував (ла): 267 разів
Подякували: 881 раз
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення Avior »

+ Все что написал "Человек" и "Gayka". Почти у всех было такое отношение родителей к мото. Думаешь я сразу начал ездить в город? Ты что.. это еще то препятствие. У меня когда то был запрет даже вечером по селу проехать... Не все сразу! Щас уже родители видят что я к этому очень серьезно отношусь, когда ездил на яве у меня екип был больше половины стоимости явы.. Очень долго мучался что бы стать легальным... Это тернистый путь. На екип все сам собирал, (деньги с др и других праздников + подработки, летом на стройках работал) многое получалось брать по дешевле но высокий уровень защиты благодаря "Wellу". Вот эти фокусы типа не разговаривать с родителями это детство становись взрослей копи деньги иди работай, все в твоих руках.
Подорожуючи, ти щоразу переживаєш ще, і ще одне маленьке життя. Кожна подорож – це нова історія, особлива та неповторна.
Нехай сьогодні це дупа, завтра ми назвемо цю пригодою!
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення MilesTails »

Спасибо всем за советы) буду копить на экип. Делать чз. И паралельно собирать чоперок с хлама который остался от тяжа. А там как получу права на машину открою кат. А. и буду ездить)
Аватар користувача
vladuna
Старая гвардия
Повідомлень: 1135
З нами з: 10 лютого 2011, 20:51
Мотоцикл: Jawa 350 638, ИЖ 56, Рига 26
Звідки: Киев
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 41 раз
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення vladuna »

Я тебе хочу привести приме как у меня сейчас.За рулем двух колесной техники я еще с 8 лет,мне отец тогда подарил мини мокик.Родители всегда были категорически против мотоциклов ,запрещали,забирали ключи,но все таки видели мое стремление и желание,вся мототехника которая у меня была,была куплена за мои деньги.Так,купив в 15 лет убитую в хламину Яву,я довел ее до идеала.Родители все это видели,начали свыкаться что я помешан,где то в 18 лет я попал в легкое ДТП (экип отработал)на Яве,после этого они снова были против,но опять же видели что на след день после аварии я ели передвигаясь шел делать мотоцикл.Кстати получал права,покупал экипировку и тд я всегда за свои деньги,да и вовсе слез с родительской шеи лет еще в 16,когда начал работать.Ну правда живу пока еще с ними.так что получай права(не дешевое удовольствие),собирай деньги на экип,а там уже и на мотоцикл поднакопишь,я вот начал с 16 лет крутить Явы,собирать мотоциклы под заказ...Так что было бы желание,а возможности всегда найдутся...
Нужно знать предмет, о котором говоришь, в точности и подробности, выяснив себе вполне его положительные и отрицательные свойства... А. Ф. Кони.
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення MilesTails »

І так день сьогодні крутий день . У мене крутий настрій впеше хз за скільки місяців) А все почалось ще на "Офісному програмному забеспеченні" коли я знайшов КС. І Почалось мєсіво) А саме прикольне було коли мене біля метро Дружби Народів одна файна кобєда позбавила 50 грн)Я йду собі у мене на всю в навушниках рубає "Metallica – All Nightmare Long" Ну я витягую навушники... і через 5 хвилин 3 пробніка духів. 1 чоловічий і 2 жіночих. Сука я оцінив цей маркетинговйи хід)
А тепер по темі. -180грн з мого мізерного бюджету. Купив я нарешті генер . Картера відмиті все відмито,мазути ніде нема. Всі поверхні пвід прокладки зачищені.
Зображення
Ну і генер. Буду пилять болгаркой, точить. Я його туди всуну любою ціною) :100:

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
oleksa
Старая гвардия
Повідомлень: 2118
З нами з: 26 жовтня 2010, 20:06
Мотоцикл: Yamaha TW-200, Иж-56, Карпаты-2
Звідки: Киевская обл. г.Украинка
Дякував (ла): 67 разів
Подякували: 70 разів
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення oleksa »

эммм...
А как быть со вторым датчиком ?
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення MilesTails »

oleksa писав:эммм...
А как быть со вторым датчиком ?
а навіщо він? другу мітку на роторрі через 180градусів зробулю і все)
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення MilesTails »

Площадку приблизно так треба буде різати...
Зображення
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення MilesTails »

І так :dedushka: Сьогодні замість технікуму катався в Житомир. Коли їхали туди батя дав десь кілометрів 70 проїхати і назад так само. Не знаю чому але коли їду за кермом на чомусь то я думаю багато і якісь ідеї в голову повзуть нормальні і в цей час я не відволікаюсь від дороги(ну хіба що на завтикє коли фуру обганяв до 120 дійшов). Так як ходовку не купують,то робтиму так як писав на першій сторінці писав zamer07 буду йти до такого. До фул стоку йти не хочу так як для села ІМХО це дуже козирно і прикро буде потім його заганяти в болото. Толконув я цю думку баті з хрещеним. Нормально відреагували наче. Хрещений щей каже так може одразу маятник роби на підшипниках да трохи довжий да з профілю. Каже варити ти знаєш як, електроди є сварка,боргарка є, тому твори а не тільки за компом завісаєш і мозги промиваєш. Тому буде щось таке. Всі запчастини на двигун вже є лишилось розточити циліндри і збирати все до купи. Навчання по суботам закінчилось тому тепер їздитиму в село. Планую на цих вихідних розібрати повністю ходовку відмити все. І якщо буде час може почну кромсати раму.
Рама буде такою тільки внизу раму поріжу і підніму вище мабуть. Це ще не знаю....
Зображення
Хочу мати щось таке ... і вчитись так робити...

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Ні офтоп. Так як був в Житомирі то зустрівся з одним з кращих друзів. Теж мотоцикліст/мопедіст познайомились колись давно на dyr4ik.ru . І обміняв молдінги порогів від ВАЗа класіки на доки від МТ.

Зображення


Зображення
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення MilesTails »

Їздив до токаря на розточку :( Мої поршні не підходять треба на 25 соток більші :( Це при тому що у ИЖ Ю3 сток розмір 61.75 а у Ю5 62.0 .
Аватар користувача
Frink
Человек с Зонтиком
Повідомлень: 482
З нами з: 17 червня 2013, 12:13
Мотоцикл: Yamaha TDM 900
Звідки: п.г.т. Ворзель, Киевская обл.
Дякував (ла): 100 разів
Подякували: 105 разів
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення Frink »

в Ирпень ездил, или к другому?
Я там на днях тебе номер бросал смской )))
Жовто-блакитні наші прапори
Ми непереможні, шаблі догори...
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення MilesTails »

Frink писав:в Ирпень ездил, или к другому?
Я там на днях тебе номер бросал смской )))
та той в Ірпіні сказав що 170грн один циліднр. а тут у нас на рембазі в автопарку 300грн пара.
Аватар користувача
MilesTails
Старая гвардия
Повідомлень: 871
З нами з: 10 липня 2013, 03:02
Мотоцикл: Иж Ю3/Viper Active
Звідки: Київ Троєщина
Дякував (ла): 21 раз
Подякували: 42 рази
Контактна інформація:

Re: ІЖ-Ю3 MilesTails-а

Повідомлення MilesTails »

І так мабуть буду писати далі на Російській мові. Хоч я й націоналіст. Але на різних форумах пишу тому щоб не паритись... Сьогодні після пар батя запропонував поїхати на КМЗ купити поршні і глянути шо по чому(так як він збирається складати Одіночку з двігом К750). Поїхав за поршнями а лишив майже 100 американських гривень...
Зображення


Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Відповісти

Повернутись до “Отечественная техника”

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів