Недовключается 1-я на яве 360.

Відповісти
igoryonya
ньюб
Повідомлень: 7
З нами з: 23 жовтня 2014, 14:55
Мотоцикл: JAWA 360
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Недовключается 1-я на яве 360.

Повідомлення igoryonya »

Доброго времени суток,нужна консультация по кпп явы 360.Кпп состоит только из оригинальных деталей,никакого Китая и Польшы.Собрал сегодня половинки без коленвала что бы отрегулировать кпп,стоит одна шайба под втулкой промвала со стороны привода спидометра,передачи включаются,люфты на вилках есть на всех передачах,нигде ничего не зажимает,коробка крутится легко на всех передачах.Но есть пару нюансов,1-при включении первой передачи зазор штифта вилки в кулисе минимальный,хотя на четвертой передаче на другой вилке зазор нормальный.2-при поднятии рычага вверх,он как бы упирается в основание кулисы,но этого хода не хватает для включения 1-ой передачи.Если кто сталкивался,че за беда,что надо сделать что бы заработало?
Аватар користувача
USS
Старая гвардия
Повідомлень: 1877
З нами з: 24 вересня 2013, 16:19
Мотоцикл: JAWA350-638-5. ИЖ-Ю-2
Звідки: Полтавская обл.
Дякував (ла): 33 рази
Подякували: 320 разів
Контактна інформація:

Re: Недовключается 1-я на яве 360.

Повідомлення USS »

З яких міркувань підкладена шайба під втулку промвала з ліва? Про ричаг та основаніє куліси не зрозуміло. Що куди упирається?
_____Dirty Deeds Done Dirt Cheap_____
Аватар користувача
assistant
Старая гвардия
Повідомлень: 1480
З нами з: 10 грудня 2011, 09:09
Мотоцикл: Jawa 634-8-15, Jawa360, Honda Gold Wing 1200
Звідки: Leszno Polska
Дякував (ла): 37 разів
Подякували: 99 разів
Контактна інформація:

Re: Недовключается 1-я на яве 360.

Повідомлення assistant »

USS писав:З яких міркувань підкладена шайба під втулку промвала з ліва? Про ричаг та основаніє куліси не зрозуміло. Що куди упирається?
Рогатий вал мабудь мається на увазі, він якимось чудом уприрається в кулісу і хлопець не може першу ввімкнути. Цікаво, а без вилочок куліса перемикається в положення першої передачі? А без тієї шайби? І чи не розйобаний рогатий вал або нижній кілочок?
Не кропотливый тяжкий труд, а мыслей ход определяет Ваш доход
+380960819191
+380930819191
+48884668779
igoryonya
ньюб
Повідомлень: 7
З нами з: 23 жовтня 2014, 14:55
Мотоцикл: JAWA 360
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Недовключается 1-я на яве 360.

Повідомлення igoryonya »

Запитання було дiйсно про рогатий вал,вiн не пiднiмався вгору,але вже всьо гуд.А причиною цьому було те що якийсь баобаб всунув в кулiсу лiвакову пружину,яка у зжатому станi була на 3 мм довшою за iншу,все вирiшилось викусюванням 2-ох виткiв.
Що до питання про шайбу,то вона там мабуть щоб не було люфта промвала,пробував без шайби тодi зовсiм нема люфта поводка в кулiсi при першiй передачi.
Відповісти

Повернутись до “КПП”

Хто зараз онлайн

Користувачі, які зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів