Пошук дав 27 результатів

Повернутися до листу подяк

Никòла
16 січня 2014, 17:45
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Практически нульцевый двиг!!!!!

Цепь меняется комплектно- цепь,шестеренки... Ухты,- не знал. :) У меня пробег за 50т.к. Стоит вторая по счету ведущая звезда( родную как-то сломал съемником) и третья или четвертая корзина. Вполне ездового состояния А цепей - пару кг выкинул. Никанор Никанорович- у Вас личная неприязнь к продавцу, ...
USS
14 червня 2016, 03:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: К-175Б

То швидше за все котушка з тяжа К-750, там провід вставляється у таку собі латунну трубочку з різьбою а потім вкручується у котушку. Коли є справна 6в котушка з іжа або яви то робитиме.
Aleks1978
16 червня 2016, 21:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблема з Реле и Електрикой Ява 360

На втором фото на "D" и "М" идёт красный и жолтый провод. Обязательно красный на "М", а жолтый на "D"? А то у меня наоборот прикручены)) :smoke: у меня на одном все желтые. а на другом гене пришлось менять местами ибо лампочка вместо погаснуть,,разгоралась (б...
USS
16 червня 2016, 19:54
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблема з Реле и Електрикой Ява 360

Ні, просто з заводу по довжині провода так прикрутили, червоний не дотягнеться до дальньої клеми.
Slavik
16 червня 2016, 18:08
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблема з Реле и Електрикой Ява 360

На втором фото на "D" и "М" идёт красный и жолтый провод. Обязательно красный на "М", а жолтый на "D"? А то у меня наоборот прикручены))
USS
16 червня 2016, 12:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблема з Реле и Електрикой Ява 360

Тобі ж говорено, викинь те реле з генератора коли ставиш виносне, залишається та обмотка, що на катушках статора та шітки, одна щітка підключається прямо на масу статора інша на один з проводів обмотки та на клему М реле-регулятора, другий кінець обмотки підключаєш на клему D реле--- усьо!, більше т...
USS
15 червня 2016, 13:01
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблема з Реле и Електрикой Ява 360

Читайте інструкцію, бо непонятно навідь сенс та цілі вимірювань. Інформації в інеті море вивчайте.
Aleks1978
14 червня 2016, 20:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблема з Реле и Електрикой Ява 360

[quote="Никанор Никанорович"]Тестером китайским попытался напряжение измерить между 61 и массой и между 51 и массой на заведенном моцыке.Ноль.Врзможно, генератор как то проверить? Якорь прозвонить между ламель :smoke: ЛАМПОЧКОЮ,ОДИН ПРОВІД НА МАСУ ІНШИЙ НА КОЛЕКТОР.ЯКЩО ПРОБИТЕ,ЛАМПОЧКА ЗА...
kayzer
10 січня 2012, 14:51
Перейти в форум
Перейти в тему

Проблема з Реле и Електрикой Ява 360

Купил яву з металлолома http://forum.jawaold.su/viewtopic.php?t ... highlight= Купил Вилку и Генератор 6V 45A в "Андрей28" Нашол двигатель на чердаку (должен буть рабочий) установив на яву Собрал в Все в кучу..... Осталось зделать Проводку! Начал делать все по схеме + сверялся по уже собра...
kayzer
10 січня 2012, 17:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблема з Реле и Електрикой Ява 360

яшо можна... объясни пожалуста шо имено неправельно ?
java 6v
10 січня 2012, 17:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблема з Реле и Електрикой Ява 360

а реле зарядки точно справне?

[ Post made via Mobile Device ] Зображення
USS
17 червня 2016, 11:40
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблема з Реле и Електрикой Ява 360

Твоєму екзимпляру зовсім без різниці на який кінець обмотки подавати плюс або мінус, аби тільки було магнітне поле навколо ротора, що ти уперся у той плюс на масу?
Screenshot_7.png
Підключай так, як потрібно для реле-регулятора.
assistant
17 червня 2016, 00:07
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблема з Реле и Електрикой Ява 360

я свою "старушку" якраз із рр-1 купляв.по схемі вже із закритими очіма збираю. :) Сообщение assistant » 7 минут назад А не проще взять схему 634 явы и посмотреть на неё :) :) ось щє хороша порада Не глядя можно сказать, что 634 имеет - генератора на массу, а мой экземпляр имеет плюс генер...
USS
20 червня 2016, 18:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблема з Реле и Електрикой Ява 360

Ніяк, він провіряється на спецстенді у магнітному полі, на статорах під виносне реле тієї маленької котушки немає, викинь її та не мороч собі голову.
USS
21 червня 2016, 17:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблема з Реле и Електрикой Ява 360

Ось почитай та не займайся всілякими дослідами.
Screenshot_11.png
Aleks1978
21 червня 2016, 08:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблема з Реле и Електрикой Ява 360

щось я нічого не зрозумів що ти робиш. якір перевіряють знявши з мотора (якщо не ліньки),за допомогою акб 6\12в і таких самих лампочок.обмотка якоря ізольована від корпуса ,так шо болтиком можеш провід притиснути до якоря і спокійнесенько тицяти в колектор. елементарний тест і 220в там не треба,це н...
Aleks1978
19 червня 2016, 20:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблема з Реле и Електрикой Ява 360

А ОБМОТКИ ЯКОРЯ ЧЕРЕЗ ЛАМПОЧКУ ПЕРЕВІРИВ??????? ти все ж таки намагаєшся штатне релє реанімувати????
Aleks1978
19 червня 2016, 22:10
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблема з Реле и Електрикой Ява 360

я ж кажу. на пробой лампочкою перевір!!!!!!!!!! закинь тестер,на пробитій він все одно показуватиме. та й не мости штатну релюху,не ремонтуєтьця вона. став як писали вище.