Пошук дав 235 результатів

Повернутися до листу подяк

USS
08 грудня 2013, 21:20
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Куплю пружинную шайбу под генератор

отпиши в личку куда слать шайбу, шайба новая новодел.
USS
23 січня 2014, 02:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ув. мото любители помогите решить проблему

Витаха если речь о БПВ 14-10 то его лучше переделать оставить только выпрямитель а регулятор поставить Я112, погугли, как переделать, или пиши в личку поясню.
USS
04 березня 2014, 15:52
Перейти в форум
Перейти в тему

Ви не авторизовані, щоб читати цей форум
USS
10 березня 2014, 01:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Ви не авторизовані, щоб читати цей форум
USS
12 жовтня 2013, 23:42
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: КПП 634 с люфтами

Здравствуйте.Прочитал тему и решил добавить пару слов. Мне случалось собирать коробки 638,634,360 моделей и единого рецепта для всех не существует,для каждого двигателя нужен индивидуальный подход.И не факт, что с завода не ставили никаких шайб.Прошлым летом капиталил двигло 634 модели, не разу не р...
USS
11 вересня 2014, 23:22
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Топливный краник

http://moto.ck.ua/?p=16798 купляв на їжа, там кран з яви, питань нема працює нормально. З приводу бака 638 можу сказати ,що кран з 634 інсталюється елементарно -достатню в штуцері ,що вварений у бак нарізати внутрішню різьбу і вкрутити кран,на моїй 638 так зроблено бо купляти китай-кран не захотів,а...
USS
10 жовтня 2014, 20:34
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблема с кпп

Якщо, зазор (а) доволі великий то спробуй підігнути стакан фіксатора куліси, щоб звільнити іншу вилку, а коли не допоможе то шукай нормальну вилку бо трапляється, не рідко ,що поводок самої вилки не відповідає вимогам (зміщений набік-китай, тайвань, кооператив) і нічого не вдієш, якщо бажаєш кататис...
USS
14 травня 2015, 23:49
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Полетел подшипник, помогите!

Краще SKF. дивлячись по фінансам,якщо точно чех(багато підробок) чи якісний ссср то без різниці. Головне, щоб потім подавав на нього якісне мастило відходить те, що йому відведено.
USS
11 червня 2015, 17:19
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Установка генератора ИЖ 12V на Яву 634

Реле- автомобільна інтегралка у мене на моті працює відмінно, підключається трохи не так, як звичайне реле, не можу вкинути фотки. Погано видно маркування на твоєму фото, для Я112А1 підключка наступна: В-плюс з замка (подається при ввімкнені запалення) інше В-іде на одну з щіток генератора, Ш-іде на...
USS
15 листопада 2015, 17:50
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Интересный оппозит

КМЗ давно вже не працюе, завод розтягли, ирбитському також швидше за все кирдик в зв'зку з санкціями до америки "Урали" не їдуть. Ще опозити з возиками на кшталт радянських робить Північна Корея тільки для своїх військових, dlyakota.ru_fotopodborki_severnaya-koreya-glazami-devida-guttenfel...
USS
11 лютого 2016, 09:14
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Jawa 634-4-02 Вишневка

Вибач, а 520 гарної якості, що дешевше буде? Чи промудохатися з переробками та всунути китайський кіров? Один мій знайомий мацатакліст будучи впененим, що гроші витрачати нех..й обрізав у верстаті зношені зуби на ведомій та розмітив і нарізав новий вінець, діаметр зірки став менший але підбором веду...
USS
10 лютого 2016, 21:25
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Jawa 634-4-02 Вишневка

Дещо не погоджуся з твердженням Vadka, я особисто встановлював новий ланцюг "фаворит" (не китайський), задня зірка була трохи б\у а передня ведуча нова, ява пройшла після того вже 22600км. були три поїздки з Полтавської обл. у Луганськ, порахуй скільки км. туди і назад, одного разу вертав ...
USS
11 лютого 2016, 21:44
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Jawa 634-4-02 Вишневка

Коли накинеш на нову задню зірку, притримуєш рукою в одному місці та розтягуючи ланцюг починаєш заводити на вінець, якщо ланки роликами потрапляють у канавки вінця то норм, а якщо зачіпають вершини зубів то під заміну, бо при роботі буде бити вінець зірки. Дето так.
USS
19 лютого 2016, 23:32
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: не заводится, плохо работает правый цилиндр

Під колектор краще взагалі не ліпити прокладки, тим більше товсті!, в сусідній темі наводив приклад, що робиться після товстих прокладок з колектором, краще вирівняти поверхню та промазати нормальним герметиком, підсосу не буде і колектор не гнутиме після нагріву. Знову люди починають читати форум в...
USS
22 лютого 2016, 00:00
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Jawa 634-4-02 Вишневка

На справжньому фавориті написано саме "фаворит", красивим прописом, такий логотип, як на коробці, ніякого ЧЗ там нема, то китайська підробка. І клепка пальців не керно по центру, а торець пальця розплесканий з двох сторін. Та й не синій він. Ось шматочок залишився від того ланцюга, що вста...
USS
04 листопада 2015, 18:56
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Ремонт, реставрация Jawa + оцинковка с нашей подготовкой.

Якщо колесо не убите то все можна зробити і самому, в чім тоді реставрація? У натиранні барабану? Людям саме необхідно,буває у більшості випадків, як виправити зім'ятий обід, не мається на увазі повністю убитий, а трохи забитий трапляється часто, у мене самого пару таких валяється, а набрати спиці т...
USS
27 лютого 2016, 16:56
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Течь из правой выхлопной

Nazaruno, розберись докладніше з принципом та особливостями роботи двутактного двигуна, що там повинно згорати,а що і не зовсім повинно, не ображайся, але те що ти написав фігня. Якщо ти з Хмельницької обл. пиши краще українською.
USS
08 березня 2016, 16:48
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Размеры резины

:super: Якраз під оті шляхи з канавами, що на твоєму фото у сусідній темі :lol: :sotona:
USS
21 лютого 2016, 12:13
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Центральная Опора Ява 638 люкс

Так, де ж,довгооочікуване, фото ростовської опори на валу? :cry: Щось у мене, десь глибоко в душі, якісь непевні сумніви, може то не в опорі справа? Як почуває себе шайба між підшипниками, може вона притискається під якийсь підшипник? Тоді і опора буде зміщена. Автор теми розвій будьласка сумніви, б...
USS
29 березня 2016, 00:18
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Конструктор ЯВА 638-5.

Роби за інструкцією, наскільки мені відомо лак кладуть одразу тільки но трохи підсохне основа, а потім якщо щось не подобається можна перетерти лак і покрити ще.
USS
04 квітня 2016, 22:17
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Установка 12в генератора на 634 двигатель Явы

По гену 636 на 360- доповідаю:- при встановленні перехідного фланця були трохи підрізані упори гнізда куди встановлювався 6в ген, на скільки не пам'таю по місцю розберешся, кришка стала без ніякої прокладки , була підрізана з середини перегородка у кришці бо габарити нового генеротора великі, був пр...
USS
05 квітня 2016, 11:06
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Установка 12в генератора на 634 двигатель Явы

Ви, шановний, визначтесь який саме генератор будете тулити, бо мінський то одне а 638ї то інше, він по габаритах більший перегородку у кришці прийдеться підрізати, упори на картері десь так Зображення0512.jpg , міряти вже по фланцю,можна просто вирубати зайвий алюміній стаместкою, щоб не розбирати і...
USS
30 квітня 2016, 13:21
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Проблемка на Днепр 10 36.

Зато в тонусе держит :super: Таку картину я регулярно спостерігав з половиною яв, восходів та інших мотиків після завершення дискаря біля ДК коли народ починав їхати додому, потім пхали з букса, тягали, щось там під фонарем ремонтували, але то ж проблема не у мотах а в першу чергу у господарях тих ...
USS
14 травня 2016, 12:47
Перейти в форум
Перейти в тему

Re: Стык выхлопное колено-глушак

Ті колечки, як росхідники, треба кожен сезон міняти, бо під осінь при інтенсивній експлуатації починае пропускати. Колечки від Chezara -гут, я також парочку отримував.